Vyzkoušejte nový web TeeTime
Rezervace TeeTime
Přihlášení / Registrace
Zapomenuté heslo
Trvale přihlášený
Nemáš ještě účet na TeeTime ?
REGISTRUJ SE
PrimeTime
TeeTime Plus
Bulletin
Nabídky hřišť
Nabídky partnerů
Nový golfista
Věrnostní program
Nabídka práce
Golfhäftet
Prague Golf Card
Golf Sever
Store
Showroom
Proč nakupovat u nás
E-shop
Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
O nás
Naše cíle
Staň se naším
partnerem
Zákaznické centrum
Kontakty
Menu
PrimeTime
TeeTime Plus
» Bulletin
» Nabídky TeeTime
» Nabídky hřišť
» Nabídky partnerů
» Nový golfista
» Věrnostní program
» Nabídka práce
» Golfhäftet
» Prague Golf Card
» GolfSever
Store
» Showroom
» Proč nakupovat u nás
» E-shop
» Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
» O nás
» Naše cíle
» Staň se naším
partnerem
» Zákaznické centrum
» Kontakty
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2021
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů
Zpět na výpis turnajů
Detail turnaje
Seznam přihlášených
Startovní listina
Výsledky
Přílohy
Sdílet:
Teetime - startovní listina
Kapacita
Pouze pro členy
Přihlášeno
Stableford Brutto
64
A - mladší žáci a žákyně HCP do 28,0
11
B - starší žáci a žákyně HCP do 28,0
23
C - smíšená 15-18 let HCP do 28,0 POUZE pro Žebříček
26
D - smíšená do 18 let HCP 28,1-45
4
C - smíšená 15-21 let HCP do 28,0
26
* Všechny kategorie
64
Num. 1
Startovní listinaNum. 1 / kategorie:
Startovní čas:
Start. číslo
Hráč #1:
Hráč #2:
Hráč #3:
Hráč #4:
19.06.2021 8:00:00
1
GUAN Ziling
PETRÁŇOVÁ Laura
GRUBNER Martin
VYLEŤALOVÁ Tereza
19.06.2021 8:10:00
2
MAREČEK David
KALINA Denis
FOŘT Lukáš
FOUBÍKOVÁ Paula Marie
19.06.2021 8:20:00
3
BALAŠTÍKOVÁ Ema
VANČUROVÁ Tereza
KACEROVSKÝ Pavel
MARTINOVÁ Eliška
19.06.2021 8:30:00
4
KOCIÁNOVÁ Laura
KVASNIČKA Viktor
VANČURA Patrik
HANŽL Vojtěch
19.06.2021 8:40:00
5
ZÍKOVÁ Kateřina
HLADÍK Šimon
MINAŘÍK Maxmilián
GUTH Adam
19.06.2021 8:50:00
6
GUTH Alan
DLOUHÁ Barbora
PŘIBIL Tadeáš
19.06.2021 9:00:00
7
ŠLAJSOVÁ Adéla
RANSDORF Filip
BARRA Sofía
19.06.2021 9:10:00
8
CEDZO Matúš
BRYCHTOVÁ Adéla
ZEMAN Karolina
DAĎA Patrik
19.06.2021 9:20:00
9
MUSIL Jiří
URBANEC Pavel
MACH Ondřej
SPILKA Jáchym
19.06.2021 9:30:00
10
KRATOCHVÍLOVÁ Timea
BOČEK Tobiáš
MINAŘÍK Matěj
ČERVENKA Tadeáš
19.06.2021 9:40:00
11
DELLA PIETRA Federico
HAMR Marek
CHLADOVÁ Zuzana
POKORNÝ Eliáš
19.06.2021 9:50:00
12
HANŽLOVÁ Alexandra
DLOUHÁ Karolína
KAVKA Oliver
KRŇÁK Jakub
19.06.2021 10:00:00
13
ČIŽÍK Samuel
VAVŘINEC Martin
BABOUČEK Jonáš
19.06.2021 13:00:00
14
NOVÁK Nicolas
DIAS Matěj
HRBATÁ Ella
DAĎA Dominik
19.06.2021 13:10:00
15
KOCMAN Filip
HERYNKOVÁ Nela
HALA Ivo
Pařík Robin Gregoire
19.06.2021 13:20:00
16
NEÚSTUPNÝ Bruno
ŠPIČKOVÁ Ema
LEBA Benjamin
19.06.2021 13:30:00
17
POKORNÝ Gabriel
DRÁŽDIL Vojtěch
ZELINKA Adam
SÝKOROVÁ Julie
1.5.8901.34863, 15.05.2024 19:22 , počet registrovaných uživatelů : 66300